Tagastused palume saata aadressile:

BALTIKA AS
Punane 73
13619 Tallinn, Eesti

E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul (registreeritud klientidel on õigus tooteid tagastada 30 päeva jooksul) alates toote kättesaamisest. Kui tellitud toote suurus ei sobi, saab selle ümber vahetada sama toote teise suuruse vastu. Kui meil ei ole võimalik leida vahetamiseks tagastatud tootele soovitud suurust, teavitame Teid sellest e-maili teel. Juhul, kui soovite toote vahetamist või asendamist, peate täitma saadetise ja arvega kaasas oleva tagastuslehe. Tagastuslehele märkige vahetamisele, asendamisele või parandamisele kuuluvad tooted ning vahetuse puhul soovitud uus suurus.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Hügieenilistel kaalutlustel ei kohaldata taganemisõigust suletud pakendist välja võetud pesutoodetele ja päevitusriietele.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa AS Baltika toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame alles hoida postitamisel saadav dokument hilisemaks postitamise tõestamiseks ning postiviisina palume võimalusel valida tähitud post. Toote tagastamine ja/või vahetamine on tasuta, v.a. tagastamise transpordikulud, mis on kliendi kanda. Erandina kannab tagastamiskulud Baltika AS kui pakk oli tellitud Itella SmartPOSTiga või Omniva pakiautomaati Eestis, kuhu saab tagastada 14 päeva jooksul pärast SMS-teavituse saamist, kasutades sama SmartPosti uksekoodi, mida paki kättesaamisel või Omniva SMS-iga saadetud tagastuskoodi. Kasutades Click&Collect tarneviisi, on võimalik kaup tasuta tagastada või ümber vahetada samas poes kuhu kaup oli tellitud.

LEPINGUST TAGANEMISE ÕIGUS
Teil on õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul (registreeritud klientidel on õigus lepingust taganeda 30 päeva jooksul) alates tehingu vormistamisest. Tehingust taganemiseks täida taganemisavaldus siin. Tehingust taganemine on tasuta, v.a. tagastamiskulud, mis on kliendi kanda. Erandina kannab tagastamiskulud Baltika AS kui pakk oli tellitud Itella SmartPOSTiga, Omniva pakiautomaati või Click&Collect kauplusesse. Lugege tehingust taganemisest kasutustingimustest.

TOOTE TAGASTAMINE JA/VÕI VAHETAMINE
E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul (registreeritud klientidel on õigus tooteid tagastada 30 päeva jooksul) alates toote kättesaamisest. Kui tellitud toote suurus ei sobi, saab selle ümber vahetada sama toote teise suuruse vastu. Kui meil ei ole võimalik leida vahetamiseks tagastatud tootele soovitud suurust, teavitame Teid sellest e-maili teel. Juhul, kui soovite toote vahetamist või asendamist, peate täitma saadetise ja arvega kaasas oleva tagastuslehe. Tagastuslehele märkige vahetamisele, asendamisele või parandamisele kuuluvad tooted ning vahetuse puhul soovitud uus suurus. Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa AS Baltika toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame alles hoida postitamisel saadav dokument hilisemaks postitamise tõestamiseks ning postiviisina palume võimalusel valida tähitud post.

VALE VÕI DEFEKTSE TOOTE TAGASTAMINE
Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta e-poes kuvatud pildile või on defektne, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, e-posti aadressil info@ivonikkolo.ee või kirjalikult AS Baltika aadressile Valukoja 10, 11415 Tallinn. Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjeldus ning esitatav nõude. Lugege täiendavalt pretensiooni esitamisest kasutustingimustest.

Vale või defektse toote korral palun täitke saadetise ja arvega kaasas olev tagastusleht. Baltika AS tagastab Teile toote eest tasutud summa lähetamiskulud, sh tagastuse postitamisel tekkinud kulud. Selleks palume teil alles hoida postitamisel saadav dokument ja saata see e-posti aadressil info@ivonikkolo.ee koos tellimuse numbriga.

RAHA TAGASTAMINE
Tagastatud kauba eest tagastab Baltika AS teile toodete eest tasutud summa hiljemalt 14 päeva jooksul meile taganemisavalduse jõudmisest. Baltika AS-l on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni olete toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.

Hetkel populaarne
Meie leht kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Privaatsuspoliitika