Ivo Nikkolo on Eesti üks vanimaid ja unikaalsemaid disainerbrände, mis asutati aastal 1994.

Brändi algus jääb aega, mil piskuga harjunud tarbija hakkas üha enam hindama kvaliteetset moeloomingut. Ivo Nikkolo meeskond tegi oma aja kohta julge sammu ning pani aluse brändile, mille käekiri oli oma värskuses eristuv ja inspireeriv. Tugev visioon ja disainikäekiri on Ivo Nikkolot iseloomustanud alates algusaegadest. Kevadel 1994 avati esimene Ivo Nikkolo kauplus Tallinnas Suur-Karja tänaval.

Kui Ivo Nikkolo aastal 2006 Baltika Grupiga liitus, oli eesmärk brändi veelgi edasi arendada ning jõuliselt laieneda. Ivo Nikkolo on leidnud tunnustust mitte ainult Baltikumis, aga ka moevaldkonna professionaalide hulgas kaugemalgi – maailma suurim moe- ja trendiportaal WGSN on korduvalt Ivo Nikkolo imagokampaaniaid esile tõstnud.
2021. aastal tutvustas Ivo Nikkolo täielikult uuenenud brändi ja disainikäekirja missiooniga naisi moe kaudu jõustada, julgustada ja inspireerida ning toetada nende iseseisvust, enesekindlust ja iseenda armastamise ilu.

Ivo Nikkolo eesmärk on pakkuda naistele nii argipäevadeks kui pidulikemateks puhkudeks sundimatult stiilseid rõivaid ja aksessuaare, mis võimaldavad kandjal end sõltumata olukorrast kaunilt ent mugavalt tunda.

Meie Ivo Nikkolos oleme…

AMBITSIOONIKAD

Me mõtleme suurelt. Iga päev.
Püüdleme alati parima poole. Kui ebaõnnestume, võtame kogetust õppust ja liigume edasi. Oleme siin, et julgelt eristuda ning meelde jääda.

LÄBIPAISTVAD
Me oleme usaldusväärsed ja autentsed.

Võtame tõsiselt iga aspekti oma ärist ja kõiki koostööpartnereid. Oleme oma hoiakute ja tegevuse osas ausad ja avatud.

VASTUTUSTUNDLIKUD

Me esindame vastutustundlikku ettevõtlust.

Meie tegevusel on mõju paljudele inimestele ja valdkondadele. Seetõttu pühendume täielikult eetiliste, sotsiaalsete ja jätkusuutlike standardite loomisele ja hoidmisele.

OPTIMISTLIKUD

Me leiame enda ümber muutuvas maailmas pidevalt uusi võimalusi.

Väljakutsed on meie jaoks miski, mida koos ületada ning ühiselt selles protsessis ühiselt kasvada.

Hetkel populaarne