Enne tagastuse meile postitamist on teil vaja teha e-poes “Minu konto” all tellimuse või toote tagastus. Kuniks te ei ole e-poes tagastust teinud, ei saa me tagastust vastu võtta ega raha tagastada.

Tellimused saate tagastada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamise päevast. Registreeritud kasutajal on õigus pakk tagastada 30 päeva jooksul.

Tagastada saab ainult kandmata ja kahjustamata tooteid, mille sildid ei ole eemaldatud.

Tagastamine on 14 päeva jooksul tasuta, kui tellisite paki Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati. Click&Collect paki puhul on tagastamine tasuta, kui viite paki tagasi samasse poodi, kuhu paki tellisite.

TAGASTAMISE PROTSESS
Tellinud registreerunud kasutajana, mine tagastamiseks “Minu konto” alla ja vali “Tellimused”. Vali tellimus, mida soovid tagastada. Tee tagastused kas eraldi toodetele või tervele tellimusele. Hiljem leiad ülevaate tagastustest “Minu tagastused” alt.

Tellinud registreerimata kasutajana, mine tagastamiseks “Minu konto” alla ja kliki “Loo konto” peale. Loo endale konto sama e-mailiga, millega tegid tellimuse, mida soovid tagastada. Seejärel leiad “Minu konto” alt “Tellimused”. Vali tellimus, mida soovid tagastada. Tee tagastused kas eraldi toodetele või tervele tellimusele. Hiljem leiad ülevaate tagastustest “Minu tagastused” alt.

TAGASTUSE SAATMINE
Paki tagasisaatmise infot näed “Tellimused” alt, klikkides tellimusele, mida soovid tagastada. Palun kasuta sama pakendit, millega tellimus sulle saadeti. Tellimusega tuli sulle kaasa ka tagastuskleeps, palun kleebi see tagastamisel paki peale.

RAHA TAGASTAMINE
Tagastatud kauba eest tagastab Baltika AS teile toodete eest tasutud summa hiljemalt 14 päeva jooksul peale teie tagastud toodete jõudmisest lattu. Baltika AS-l on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni olete toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.

VALE VÕI DEFEKTSE TOOTE TAGASTAMINE
Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta e-poes kuvatud pildile või on defektne, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, e-posti aadressil info@ivonikkolo.com või kirjalikult AS Baltika aadressile Valukoja 10, 11415 Tallinn. Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjeldus ning esitatav nõue. Lugege täiendavalt pretensiooni esitamisest kasutustingimustest.

KUHU SAATA TAGASTUS, KUI 14 PÄEVA ON TELLIMUSE KÄTTESAAMISEST MÖÖDAS?
Logistika Pluss
Punane 73
13619 Tallinn
Eesti

Ümbervahetusi ei tehta.

Hetkel populaarne
Meie leht kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Privaatsuspoliitika