Enne tagastuse meile postitamist on teil vaja teha e-poes “Minu konto” all tellimuse või toote tagastus. Kuniks te ei ole e-poes tagastust teinud, ei saa me tagastust vastu võtta ega raha tagastada.

Tellimused saate tagastada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamise päevast. Registreeritud kasutajal on õigus pakk tagastada 30 päeva jooksul.

Tagastada saab ainult kandmata ja kahjustamata tooteid, mille sildid ei ole eemaldatud. Kui toode tuleb pakendis (näiteks aluspesu ja sukad), peab pakend olema terve. Tagastus tuleb teha sama karbiga, mille toote saite.

Tagastamine on 14 päeva jooksul tasuta, kui tellisite paki DPD, Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati. Click&Collect paki puhul on tagastamine tasuta, kui viite tellimuse Ivo Nikkolo kauplusesse.

TAGASTAMISE PROTSESS
Tellinud registreerunud kasutajana, mine tagastamiseks “Minu konto” alla ja vali “Tellimused”. Vali tellimus, mida soovid tagastada. Tee tagastused kas eraldi toodetele või tervele tellimusele. Hiljem leiad ülevaate tagastustest “Minu tagastused” alt.

Tellinud registreerimata kasutajana, mine tagastamiseks “Minu konto” alla ja kliki “Loo konto” peale. Loo endale konto sama e-mailiga, millega tegid tellimuse, mida soovid tagastada. Seejärel leiad “Minu konto” alt “Tellimused”. Vali tellimus, mida soovid tagastada. Tee tagastused kas eraldi toodetele või tervele tellimusele. Hiljem leiad ülevaate tagastustest “Minu tagastused” alt.

TAGASTUSE SAATMINE
Paki tagasisaatmise infot näed “Tellimused” alt, klikkides tellimusele, mida soovid tagastada. Palun kasuta sama pakendit, millega tellimus sulle saadeti. Tellimusega tuli sulle kaasa ka tagastuskleeps, palun kleebi see tagastamisel paki peale.

OMNIVA
Pakiautomaadi paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood millega saate paki 14 päeva jooksul tasuta tagastada kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.
Tagastatavale pakile jätke külge ka sellel olnud originaal pakikaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „Tagastan paki“ ning seejärel sisesta tagastuskood.

ITELLA
Kui tellisite paki SmartPOSTi sinisesse pakiautomaati, siis saate selle sinisesse pakiautomaati tagastada sama uksekoodiga millega paki kätte saite.
Juhul kui tellisite paki valgesse SmartPOSTi automaati on teil vaja tagastus vormistada SmartPOSTi iseteeniduses: https://my.smartpost.ee. Iseteeninduse lehel vali vasakult menüüst “Tagastus” ning järgi paki tagastamiseks iseteeninduse antud samme. Pakiautomaadi juures vali ekraanilt saatmisviisiks „Paki saatmine“ → „Uksekoodiga saatmine“.

DPD
Peale paki kättesaamist saadab DPD teile SMS-i ja emaili paki tagastamise kohta. Paki tagastamiseks minge sobiva DPD pakiautomaadi juurde ja sisestage sõnumis välja toodud PIN kood. Seejärel trükib pakiautomaat pakisildi, mis tuleb pakile kinnitada, enne paki automaati sisestamist.
Kui tellisite paki Soome, siis tuleb vormistada tagastus aadressil: https://rmp.dpdgroup.com/031/IvoNikkolo. Sisestage enda esialgne paki jälgimiskood, valige millisest pakiautomaadist soovite paki tagastada, sisestage enda e-poe tellimuse number. Seejärel printige tagastuse pakikaart välja, kleepige see paki peale ning viige tagastus enda valitud pakiautomaati.

DPD KULLER
Kulleriga tellitud paki tagastamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega, kust saate täpsed juhised kuidas ja kuhu pakk tagastada. Klienditeenindusega saate ühendust e-posti teel: info@ivonikkolo.com.

KUHU SAATA TAGASTUS, KUI 14 PÄEVA ON TELLIMUSE KÄTTESAAMISEST MÖÖDAS?
Võtke palun ühendust meie klienditeenindusega, kust saate täpsed juhised kuidas ja kuhu pakk tagastada. Klienditeenindusega saate ühendust e-posti teel: info@ivonikkolo.com.

RAHA TAGASTAMINE
Tagastatud kauba eest tagastab Baltika AS teile toodete eest tasutud summa hiljemalt 14 päeva jooksul peale teie tagastud toodete jõudmisest lattu. Baltika AS-l on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni olete toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.

VALE VÕI DEFEKTSE TOOTE TAGASTAMINE
Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta e-poes kuvatud pildile või on defektne, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, e-posti aadressil info@ivonikkolo.com või kirjalikult AS Baltika aadressile Valukoja 10, 11415 Tallinn. Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjeldus ning esitatav nõue. Lugege täiendavalt pretensiooni esitamisest kasutustingimustest.

Ümbervahetusi ei tehta.

Hetkel populaarne